Tag Archives: Voorstelling

Centrum voor Beeldexpressie is gewijzigd in BREEDBEELD

OVER ONS

BREEDBEELD ondersteunt, informeert, inspireert en verbindt iedereen in Vlaanderen die in zijn vrije tijd met fotografie, film en mediakunst bezig is.

Als je beelden maakt, geef je een eigen kijk op de werkelijkheid. Je toont wat jij ziet of wat jij wil dat wij zien. Of je nu wil ontroeren, confronteren, inspireren, informeren of reflecteren; wij zijn er rotsvast van overtuigd dat je creativiteit stimulerend is voor jezelf én voor anderen. En dus helpen wij graag waar we kunnen. Daarom bestaan wij. Om alle beeldmakers te helpen groeien. Of je nu fotografeert, Instagram hits scoort, kortfilms maakt, virtual reality werelden ontwerpt of polaroid-beelden tevoorschijn wappert: wij zijn er voor jou en je creativiteit. Samen bieden we je inspiratie, informatie, feedback, een community en een podium, doek of muur voor je werk. Welkom!

HET TEAM

Lieven de Laet
Directeur
03 289 12 01
lieven@breedbeeld.org
 
 

Sandra Gillis
Administratie
03 289 12 00
sandra@breedbeeld.org

 

Joke Embrechts
Communicatie
03 289 12 03
joke@breedbeeld.org

 

Margot Thysens
Evenementen
03 289 12 04
margot@breedbeeld.org

 

Wouter Van Springel
Vorming
03 289 12 05
wouter@breedbeeld.org

 

Mats Pylyser
Projecten
03 289 12 06
mats@breedbeeld.org

 

Kim Peeters
Grafische vormgeving
03 289 12 02
kim@breedbeeld.org

 

BESTUUR

In onze raad van bestuur zetelen Hilde Braet, Jan Coddé, Dirk Liviau, Erik Martens, Geert Stadeus, Julie Van Elslande, Freddy Van Vlaenderen (voorzitter), Elviera Velghe en Charles Verraest.

Onze algemene vergadering bestaat uit de leden Jan Coddé, Eric Colpaert, Gustaaf De Meersman, Etienne Herinckx, Stefan Migalski, Marc Notredame, Karel Schelkens, Freddy Van Gilbergen, Freddy Van Vlaenderen, Toon Verlinden, Rik Welters en Danny Willems.

 
 
 

ADRES

BREEDBEELD

Vorstermanstraat 7, bus 1.5, 2000 Antwerpen
03 289 12 00
info@breedbeeld.org

(Rekeningnummer: BE81 4144 1999 9124, BIC: KREDBEBB)

Onze kantoren zijn geopend van maandag tot donderdag, 9 u. – 17 u., en op vrijdag, 9 u. – 16 u. We zijn telefonisch niet bereikbaar tussen 12.30 u. en 13.30u.

Alle info vind je op https://breedbeeld.org

Posted in Fotografie, Interessante Websites, Nieuwsflash, Relatie met Fodifi Also tagged , |

Voorstelling : STOKVIS

Bron: STOKVIS met o.m. Bart Heirweg

Posted in Fotobewerking, Fotografie, Gekende fotografen, Nieuwsflash, Opleidingen en Vormingen Also tagged , |