Ledenlijst

Leden Fotoclub Fodifi Wondelgem vzw

Galerij :

 

Persoonlijke gegevens :

Jan BaccaertJan Baccaert
Antoon Catriestraat, 73 – 9031 Drongen
jan.baccaert@fodifi.be
09 227 85 17
0496 33 43 19

 

Frida BaetemanFrida Baeteman
Hilarius Bertolfstraat, 79 – 9050 Ledeberg
frida.baeteman@fodifi.be
09 210 55 35

 

Martine BegeremMartine Begeremorganisatie recepties & ledenquiz
Verpleegsterstraat, 5 – 9000 Gent
martine.begerem@fodifi.be
09 221 41 52

 

Ann BonteAnn Bonte
Acacialaan, 30 – 9080 Lochristi
ann.bonte@fodifi.be
09 356 93 84
0497 533 598

 

Hendrik BreamHendrik Braem
Bromeliastraat 19 – 9040 Sint Amandsberg
hendrik.braem@fodifi.be
09 228 57 25
0472 479 228

 

Jorgen BrewaeysJorn Brewaeys
Mirtestraat 2 – 9620 Zottegem
jorn.brewaeys@fodifi.be
0474 850 254

 


Eric ColpaertEric Colpaert

Marcastraat, 10 – 9032 Wondelgem
eric.colpaert@fodifi.be
09 253 72 02

 


Leon De BoeverLeon De Boever

Kwikstaartlaan 31 – 9032 Wondelgem
leon.deboever@fodifi.be
09 253 16 67

 

Frieda DebouverFrieda De Bouver
Dellaertsdreef, 2E – 9940 Sleidinge
frieda.debouver@fodifi.be
0496 502 555
09 357 73 98

 

 

Jackie De ClercqJackie De Clercq
8660 De Panne
jackie.declercq@fodifi.be
0475 452 635

 

Ulric DemeterUlric Demeter, voorzitter en penningmeester
Treurwilgenstraat, 11 – 9030 Mariakerke
ulric.demeter@fodifi.be
09 227 33 93

 

Luk DemeyerLuk De Meyer
Molendreef, 73 – 9920 Lovendegem
luk.demeyer@fodifi.be
0486 920 626

 

Frans De Poorter
Langebilkstraat, 5 – 9032 Wondelgem
frans.depoorter@fodifi.be

 

Claude Develter
Roodborstjesstraat, 35 – 9032 Wondelgem
claude.develter@fodifi.be

 

Marc GansemanMarc Gansemanondervoorzitter & coördinatie digiprojecties en fotokeuring
Jasmijnstraat, 54 – 9920 Lovendegem
marc.ganseman@fodifi.be
09 372 85 69

 

Mario GautierMario Gautier
Morekstraat, 225 – 9032 Wondelgem
mario.gautier@fodifi.be
0496 532 666

 

Patrick HaegensPatrick Haegens
Molenstraat, 3a – 9080 Zaffelaere
patrick.haegens@fodifi.be
0479 847 244

 

Wim LaureysWim Laureys
Hilarius Bertolfstraat, 79 – 9050 Ledeberg
wim.laureys@fodifi.be
0471 035 748

 

 

Christa MartensChrista Martens
Begoniastraat, 13 – 9920 Lovendegem
christa.martens@fodifi.be
0477 708 507

 

Yves MelisYves Melis
Europalaan, 52 – 9070 Destelbergen
yves.melis@fodifi.be
0498 083 083

 

Arthur MoensArthur Moens
Sierheesterlaan, 51 – 9030 Mariakerke
arthur.moens@fodifi.be
09 217 09 27
0472 598 122

 

Freddy NerinckxFreddy Nerinckxwedstrijdverantwoordelijke
Beekstraat, 23 – 9030 Mariakerke
freddy.nerinckx@fodifi.be
09 227 29 33

 

André TorfsAndré Torfstechnische middelen
Leopolddreef 50 – 9290 Berlare
andre.torfs@fodifi.be
032 479 57 49 79

 

Sonja Van AerdeSonja Van Aerdesecretaris
Jasmijnstraat, 54 – 9920 Lovendegem
sonja.vanaerde@fodifi.be
09 372 85 69

 

Andre Van den BosscheAndre Van den Bossche
Muizelstraat, 37 – 9041 Oostakker
andre.vandenbossche@fodifi.be
09 251 63 04

 

Robert Van MaeleRobert Van Maelewebmaster
Hogekouterstraat, 122 – 9030 Mariakerke
robert.vanmaele@fodifi.be
0478 544 929

 

Steven WarmoesSteven Warmoes
Espenstraat, 1 – 9030 Mariakerke
steven.warmoes@fodifi.be
09 226 63 93

 

Stefanie WilleStefanie Wille
Ganzenplas, 75 – 9880 Aalter
stefanie.wille@fodifi.be
09 375 34 60
0496 12 54 00